תנאי השימוש באתר כפופים לתנאי השימוש באתרים של אוניברסיטת תל אביב (http://www.tau.ac.il/declaration)

זכויות יוצרים ותנאי שימוש באתר הגן למחקר זואולוגי

מערכות המידע של הגן למחקר זואולוגי  מציעות את המידע בשירות מקוון זה / באתר מידע ברשת האינטרנט (להלן: השירות) בכפוף לתנאים הבאים. המונח "משתמש" להלן משמעו כל אדם אשר יוצר קשר עם השירות.

זכויות יוצרים

היצירות (טקסט, תמונות, וידאו, משחקים) באתר האינטרנט של הגן למחקר זואולוגי הן ברישיון ייחוס-שימוש לא מסחרי 2.5 ישראל (.Creative Commons) (http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/2.5/il).

תנאי הרישיון מאפשרים לך:

לשתף - להעתיק, להפיץ ולהעביר את היצירה

להכין רמיקס - לעבד את היצירה

בכפוף לתנאים הבאים:

ייחוס - עליך לתת קרדיט באופן המצוין על-ידי היוצר או מעניק הרישיון (אך לא בשום אופן המרמז על כך שהם תומכים בך או בשימוש שלך ביצירה).

אופן הייחוס (קרדיט)

אם היצירה תופיע באתר אינטרנט, יש לכתוב "מקור - אתר האינטרנט של הגן למחקר זואולוגי" עם קישור לדף הראשי של האתר או לדף שממנו נלקחה היצירה. אם היצירה תופיע בדפוס, יש לכתוב : "מקור- אתר האינטרנט של הגן למחקר זואולוגי".

אם השימוש שלך ביצירות המפורסמות באתר עומדות בתנאי הרישיון, אין צורך ליצור אתנו קשר. אם ברצונך לעשות שימוש ביצירות בתנאים החורגים מהרישיון, עליך ליצור אתנו קשר ולבקש רשות מפורשת. אינך רשאי/ת להשתמש ביצירה זו לצרכים מסחריים.

קישורים

בשירות זה נמצאים קישורים (links) לאתרים אחרים. הקישורים נועדו לנוחיות המשתמש בלבד. אין משאבי הטבע ברשת אחראי לתוכן החומר הנמצא באתרי צד ג'.

אחריות

השירות מוצע לציבור כמות שהוא - "As Is". הגן למחקר זואולוגי לא יישא באחריות להתאמת השירות לצורכי המשתמש. כמו כן, לא יישא הגן למחקר זואולוגי באחריות לטעויות או לשגיאות בחומר המוצג בשירות. המשתמש בלבד יישא באחריות לאופן שבו הוא עושה שימוש בשירות. הגן למחקר זואולוגי לא יישא באחריות לכל נזק שנגרם למשתמש או לכל צד ג' כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש בשירות, לרבות נזק שנגרם עקב השימוש ביישומי תוכנה שהורדו ישירות באמצעות השירות או הופעלו כתוצאה מהשימוש בשירות, לרבות יישומי Active-X, Java, JavaScript, Flash.